Jdi na obsah Jdi na menu
 


Romantické filmy online ke shlédnutí

 

Norské dřevo (2010)

Poslouchejte „I once had a girl, or should I say, she once had me...“. Jednoho dne uslyší Toru Watanabe tuto píseň od Beatles, která ho dovede zpět ke vzpomínkám na rok 1960, kdy se jeho přítel Kizuki zabil a on vyrůstal poblíž Naoko, Kizukiho přítelkyně.

Londýnský gangster (2010)

Film London Boulevard je příběh muže, právě puštěného z vězení, který dostane práci bodyguarda slavné herečky. Zamiluje se do ní, ale zároveň začne mít problémy s gangstery.

Druhá strana mince (2009)

Hrdinkou černé komedie ze stalinistického Polska je osamělá třicátnice Sabina, pocházející ze vzdělané, vlastenecké rodiny. V jejím životě se objeví pohledný mladík, který v ní probudí lásku a vydíráním se ji pokusí přimět, aby udávala své kolegy ze zaměstnání.

Varieté (2010)

Burlesque Lounge má své nejlepší dny za sebou. Tess, tanečnice a majitelka tohoto místa, se snaží stárnoucí divadlo udržet naživu, i když musí čelit finančním a uměleckým problémům. Členové ve společnosti klubu jsou stále více roztržití díky osobním problémům a hrozbě pocházející od bohatého byznysmena snažícího se od Tess podnik koupit. Mezitím chystá život Ali, dívky z malého města v Iowě, dramatickou změnu. Jako Tess najatá servírka uniká své prázdné minulosti a rychle se zamiluje do burlesqueského umění. S podporou nově nalezených přátel z party divadla, se jí daří plnit své sny být na jevišti samostatně. Věci ale nabírají dramatický směr, když z ní její hlas učiní hlavní atrakci revue.

Správci osudu (2011)

David Norris (Matt Damon) politik kandidující do senátu se jednoho dne v autobusu zakouká do baleríny Elise (Emily Blunt) a jak se říká, zamiluje se na první pohled. Ale to se nemělo stát a mysteriózní síly tohoto světa si nepřejí, aby v tom David dál pokračoval, jelikož to nemá ve svém "plánu života". Pokud v této romanci bude dále pokračovat zničí život nejen sobě, ale i jí...

 

 

 

 

DALŠÍ FILMY ONLINE ►

 

 

 

  Filmové novinky, hlasování, recenze a informace o filmech online.